Co robić kiedy nudno Kontrowersjna gra

To jest tak, że gra online może jeszcze czymś zadziwić? Jasne, że tak. Tym czym najczęściej zadziwiają jest tematyka. I właśnie tematyką intryguje ta gra. Zostajesz w niej księdzem.

Już to samo w sobie może być ciekawe. Ty możesz zostać księdzem I nie ważny jest tutaj status społeczny czy wiara. Wystarczy kilka kliknięć i jesteś księdzem. Super sprawa.

Kiedy już się zarejestrujesz pozostaje tylko grać. Czyli spędzać miło czas na tym co robią księża. Czyli odprawiać msze, na których zbierasz kasę, grabić staruszki, organizować pielgrzymki, przeprowadzać ataki na wrogie parafie, rozbudowywać swoją parafię, spekulować relikwiami, brać udział w ruletce czarownic, czerpać zyski z dewocjonalnika, wykonywać questy A to dopiero poczatek.

Interesujące jest to, że gra błyskawicznie reaguje na rzeczy jakie dzieją się na świecie. Jest stale aktualizowana. Można mieć pewność, że jeśli jakieś ciekawe wydarzenie miało miejsce, znajdzie ono odwzorowanie w grze. To ciekawe jak wiele można się nauczyć kiedy naszym celem jest zostań księdzem na parafia.biz jest dla ciebie. Wejdź, zostań księdzem.

Ta gra przeglądarkowa w całości przygotowana jest przez graczy. Co pewien czas dochodzą nowe ciekawe funkcjonalności. Warto więc dołączyć rozrywki i zostać proboszczem. Na swojej parafii. A na spis relikwii można znaleźć najnowsze konkursy.

Gry online święcą triumfy. Dlatego warto dołączyć do nas już teraz. Teraz, zanim będzie to popularne i zanim wszyscy zaczną grać. Bo da nam to ogromną satysfakcję, że coś zrobiliśmy pierwsi. Bez nacisku ze strony innych. Zresztą ten kto będzie pierwszy ma największe szanse na zdobycie najwyższego miejsca i podbicie wszystkich parafii. Sprawdź swoje umiejętności logicznego myślenia a także umiejętność planowania. No i cierpliwość. Wszystko to wpływa na sukces w grze. Zostań księdzem już teraz.

WordPress theme: Kippis 1.12